2014 yılı üniversiteyi kazanan öğrencilerimiz aşağıda listelenmiştir. Veriler ÖSYM'den alınmıştır.
Ad Soyad | Program Adı | Üniversite Adı | Fakülte/MYO Adı |
KÜBRA SAĞIR | Muhasebe ve Vergi Uygulamaları | RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ (RİZE) | Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu |
ÖZGECAN KARA | Radyo ve Televizyon Programcılığı (Uzaktan Öğretim) (Ankara) (%50 Burslu) | PLATO MESLEK YÜKSEKOKULU (İSTANBUL) | Plato Meslek Yüksekokulu |
ŞEYMA ŞENTÜRK | Muhasebe ve Vergi Uygulamaları | GİRESUN ÜNİVERSİTESİ | Tirebolu Mehmet Bayrak Meslek Yüksekokulu |
CANBERK SAKA | İşletme | KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON) | İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi |
ESİN KIRCI | Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı | GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ | Torul Meslek Yüksekokulu |
MÜCAHİT ERCİN | Sosyal Bilgiler Öğretmenliği | ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ | Eğitim Fakültesi |
ELİF KOMAR | Odyoloji (Ücretli) | İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ | Sağlık Bilimleri Fakültesi |
MEHMET CİHAN | Fen Bilgisi Öğretmenliği | GİRESUN ÜNİVERSİTESİ | Eğitim Fakültesi |
HİLAL HUDA BİRİNCİ | Adalet (Açıköğretim) | ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) | Açıköğretim Fakültesi |
ALPEREN KARADİREK | Fen Bilgisi Öğretmenliği | RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ (RİZE) | Eğitim Fakültesi |
OĞUZHAN TOSUN | Harita ve Kadastro (İÖ) | GİRESUN ÜNİVERSİTESİ | Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu |
MUSTAFA KAĞAN BİRİNCİ | Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 Burslu) | NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) | Sanat ve Tasarım Fakültesi |
ALEYNA YAŞAR | İşletme | KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ (KARAMAN) | İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi |
KÜBRA KÖSTERELİ | Turizm ve Otel İşletmeciliği | KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON) | Maçka Meslek Yüksekokulu |
NURAY HACISALİHOĞLU | Maliye | ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ | Yusufeli Meslek Yüksekokulu |
MUHAMMET ÖZTÜRK | Tarih | GİRESUN ÜNİVERSİTESİ | Fen-Edebiyat Fakültesi |
FURKAN YAMİÇ | Muhasebe ve Vergi Uygulamaları | KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON) | Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu |
BİLGE TOSUN | İş Sağlığı ve Güvenliği (Ücretli) | AVRASYA ÜNİVERSİTESİ (TRABZON) | Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu |
FATMA DEMİR | Muhasebe ve Vergi Uygulamaları | KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON) | Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu |
MEDİNE KÖLEMEN | Tıbbi Laboratuvar Teknikleri | ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ | Çayırlı Meslek Yüksekokulu |
TUĞBA DURMUŞ | Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı | ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ | Artvin Meslek Yüksekokulu |
AYŞENUR GÜNER | Felsefe | ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN) | Fen-Edebiyat Fakültesi |
AYSUN HANCI | Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İÖ) | BARTIN ÜNİVERSİTESİ | Bartın Meslek Yüksekokulu |
EDANUR YILDIRIM | Turizm ve Otel İşletmeciliği | GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ | Gümüşhane Meslek Yüksekokulu |
MURAT AKGÜN | Elektrik-Elektronik Mühendisliği | KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON) | Mühendislik Fakültesi |
KÜBRA SARİ | Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı | GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ | Torul Meslek Yüksekokulu |
ALEYNA İLELİ | Okul Öncesi Öğretmenliği (İÖ) | GİRESUN ÜNİVERSİTESİ | Eğitim Fakültesi |
ÇAĞATAY ÇAKIR | Mimari Dekoratif Sanatlar (İÖ) | ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN) | Samsun Meslek Yüksekokulu |
RABİA KARADENİZ | Sınıf Öğretmenliği | KAFKAS ÜNİVERSİTESİ (KARS) | Eğitim Fakültesi |
BEYZA YOMRALIOĞLU | Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (İÖ) | KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON) | Fatih Eğitim Fakültesi |
SİNEM SARAÇ | Muhasebe ve Vergi Uygulamaları | KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON) | Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu |
FATMANUR BULUT | Türkçe Öğretmenliği | KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON) | Fatih Eğitim Fakültesi |
EBRU SAĞIR | Tarih Öğretmenliği | ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM) | Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi |
HACER ALTUNTAŞ | Lojistik | ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM) | Aşkale Meslek Yüksekokulu |
MEHMET MELİH ÖZTÜRK | Tarih | KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON) | Edebiyat Fakültesi |
MEHMET BURAK TOPAL | Endüstri Mühendisliği | GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) | Mühendislik Fakültesi |
BATUHAN ABANOZ | İnşaat Mühendisliği (İÖ) | ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ) | Mühendislik Fakültesi |
SELEN YÜKSEK | Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği (Ücretli) | İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ | Meslek Yüksekokulu |
MEHMET KEREM SERİN | Anestezi (Ücretli) | AVRASYA ÜNİVERSİTESİ (TRABZON) | Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu |
AYŞEGÜL BİRİNCİ | Sağlık Yönetimi (İÖ) | GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ | Gümüşhane Sağlık Yüksekokulu |
BUĞRA PARLAYAN | Elektrik-Elektronik Mühendisliği (%50 Burslu) | AVRASYA ÜNİVERSİTESİ (TRABZON) | Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi |
AYGÜL ÇOLAK | Ekonometri | KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON) | İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi |
ZEHRA SÜMEYRA GÜVEN | İç Mekan Tasarımı | GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ | Gümüşhane Meslek Yüksekokulu |
AYŞE BAKIOĞLU | Adalet (Açıköğretim) | ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM) | Açıköğretim Fakültesi |
FAZLI OSMAN DEMİRCİ | Hemşirelik | RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ (RİZE) | Sağlık Yüksekokulu |
TOLUNAY AKTAŞ | İnşaat Mühendisliği (İÖ) | BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ (ZONGULDAK) | Mühendislik Fakültesi |
ZEHRA EROL | Elektrik-Elektronik Mühendisliği | AMASYA ÜNİVERSİTESİ | Teknoloji Fakültesi |
OĞULCAN ŞENTÜRK | Tarih | KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON) | Edebiyat Fakültesi |
ESRA MUMCU | İktisat (İÖ) | KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON) | İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi |
CANSU ÖZLÜ | Maliye (İÖ) | BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ (ZONGULDAK) | İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi |
ABDULLAH PARMAK | Otomotiv Mühendisliği | MERSİN ÜNİVERSİTESİ | Tarsus Teknoloji Fakültesi |
OGÜN BURAK KOLAYLI | Yapı Denetimi | ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM) | Narman Meslek Yüksekokulu |
NURCAN UZUN | Muhasebe ve Vergi Uygulamaları | GİRESUN ÜNİVERSİTESİ | Şebinkarahisar Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu |
ELİF YOLOĞLU | Dış Ticaret | KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON) | Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu |
ÜMRAN KOLOT | Anestezi (Ücretli) | AVRASYA ÜNİVERSİTESİ (TRABZON) | Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu |
MUSTAFA YILMAZ | Kamu Yönetimi | KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON) | İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi |
BURAK SİVRİKAYA | Makine Mühendisliği | KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON) | Mühendislik Fakültesi |
ENEZ FURKAN CİHAN | Elektrik Mühendisliği (İÖ) | YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) | Elektrik-Elektronik Fakültesi |
ZÜLKÜF KÖSE | Harita Mühendisliği (İÖ) | GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ | Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi |
EBRU KARAGÖZ | Fen Bilgisi Öğretmenliği | KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON) | Fatih Eğitim Fakültesi |
ALPCAN SAKAL | Tarih | GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ | Edebiyat Fakültesi |
EDANUR TÜRK | Laborant ve Veteriner Sağlık | ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM) | Narman Meslek Yüksekokulu |
UĞURCAN TOPAL | Fotoğraf ve Video (Ücretli) | BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) | İletişim Fakültesi |
EBRU TOSUN | Dış Ticaret | BAYBURT ÜNİVERSİTESİ | Bayburt Meslek Yüksekokulu |
YUSUF BOĞOÇLU | Fındık Eksperliği | GİRESUN ÜNİVERSİTESİ | Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu |
ŞEYMANUR ÇELİK | Elektrik-Elektronik Mühendisliği | AMASYA ÜNİVERSİTESİ | Teknoloji Fakültesi |
AYŞENUR SALİHOĞLU | Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) | ORDU ÜNİVERSİTESİ | Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu |
ENİS SU | Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği | ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN) | Sivil Havacılık Yüksekokulu |
MİRAYKAN SEİS | İç Mekan Tasarımı (%50 Burslu) | AVRASYA ÜNİVERSİTESİ (TRABZON) | Meslek Yüksekokulu |
CENGİZHAN GEDİKLİ | İşletme (İngilizce) (%50 Burslu) | DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) | İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi |
RABİA ALTIN | Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (İÖ) | ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN) | Havza Meslek Yüksekokulu |